Movies
Ratings
373
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 2.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
Running TurtleRated ★ 2.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 2.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 2.0
SawRated ★ 2.0