Movies
Ratings
164
BuriedRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Dyatlov Pass IncidentRated ★ 2.0
ItRated ★ 1.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
MonstersRated ★ 1.0
JaneRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
August RushRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0