Movies
Ratings
347
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.5
Single in SeoulRated ★ 2.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0