Movies
Ratings
15
Legally BlondeRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0