Series
Ratings
35
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Too Hot to HandleRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 3Rated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 3.0
A-TEENRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0