Titles you rated
Let the Right One InRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.0
Love UntangledRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.0
BrickRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 3.5- One WinRated ★ 3.0
MadeleineRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 0.5
About FamilyRated ★ 2.5
LolitaRated ★ 2.5
Bogota: City of the LostRated ★ 0.5
Road to BostonRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5