Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 3.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
BootsRated ★ 4.0
First LadyRated ★ 0.5
WaywardRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Welcome to Wedding HellRated ★ 2.0
Beyond the BarRated ★ 2.0
AemaRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 1.5
MovingRated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
ConnectionRated ★ 3.5