Series
Ratings
23
Dream HighRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0