Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Life & Beth Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5