Titles you rated
The KingRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
The AnchorRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.0
The RavenRated ★ 3.5
The Dark and the WickedRated ★ 2.0
The Ghost WriterRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
Only the BraveRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Night of the Living DebRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0