Series
Ratings
20
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Traces of the HandRated ★ 2.0- Fortuneteller’s Secret RecipeRated ★ 1.5
- 세계테마기행 - 갈릴리에서 홍해까지, 이스라엘 재발견Rated ★ 1.5
- The Friends in TottoriRated ★ 2.0
- The Deer and the CauldronRated ★ 2.0
SakiRated ★ 3.0- Girl’s WarRated ★ 3.0
The iDOLM@STER.KRRated ★ 3.0
EVIL OR LIVERated ★ 3.0
Chushingura: A 48th Loyal Retainer in LoveRated ★ 3.0- 신시공안Rated ★ 3.0