Titles you rated
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Domestic GirlfriendRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Friendly RivalryRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The WitchRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
Ranma1/2Rated ★ 5.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 5.0- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Love Is Better the Second Time AroundRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 4.5
BargainRated ★ 5.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0