Movies
Ratings
126
Gone GirlRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0