Titles you rated
Death Note: New GenerationRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0- BeybladeRated ★ 3.0
- 도라에몽 17기Rated ★ 4.5
Thunder StoreRated ★ 1.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- Pretty Rhythm: Rainbow LiveRated ★ 5.0
Wedding PeachRated ★ 4.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 2.0
HyoukaRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0