Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 2.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0