Titles you rated
Good NewsRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 0.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 2.0
SleepRated ★ 5.0
Perhaps LoveRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0