Titles you rated
- 태풍상사Rated ★ 1.5
Queen MantisRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0