Movies
Ratings
917
Lost in TranslationRated ★ 3.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.5
The AviatorRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 3.5
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 3.5- Kill Bill: Vol. 3Rated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Talk to MeRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5