Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0