Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 3.5
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 2.5
Happy TogetherRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The MechanicRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 5.0
Night Train to LisbonRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0