Series
Ratings
13
Band of BrothersRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0