Movies
Ratings
154
The World of LoveRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 4.5
The Wedding BanquetRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 2.0
FlowRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 1.5
The FallRated ★ 2.5