Titles you rated
AquamanRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Christmas ChroniclesRated ★ 2.0
Road to HerRated ★ 2.5- Good girlRated ★ 4.0
- Why are you staring at me?Rated ★ 2.5
- Morning of the DeadRated ★ 3.0
Door LockRated ★ 2.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Truth or DareRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0- TelepataRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
We're the MillersRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0