Series
Ratings
177
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.5
Pretty Little LiarsRated ★ 3.5
Pretty Little LiarsRated ★ 3.5
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0