Movies
Ratings
117
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
PrideRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Grown UpRated ★ 4.0- BugRated ★ 4.0
- Notes from the UnknownRated ★ 4.0
- Cookie Coffee DosirakRated ★ 4.0
- TransitRated ★ 4.5
- Everything of KeyRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
The MauritanianRated ★ 4.0
The Road to GuantanamoRated ★ 2.0- A LITTLE PONDRated ★ 3.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0