Movies
Ratings
725
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Don't Worry DarlingRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
LifeRated ★ 2.0
Happy Death DayRated ★ 3.0- PilotRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
EnemyRated ★ 3.0
OshinRated ★ 2.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5