Movies
Ratings
74
SecretRated ★ 5.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 5.0
Little NicholasRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
BraveRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5