Titles you rated
- The Queen's ClassroomRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 5.0- The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
RevengeRated ★ 5.0
RevengeRated ★ 5.0
RevengeRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
RevengeRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5