Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5