Series
Ratings
17
God's QuizRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0