Movies
Ratings
320
TwilightRated ★ 5.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
The VowRated ★ 4.5
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 3.0
Don JonRated ★ 2.5
Mood of the DayRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 4.0
HitchRated ★ 4.0