Series
Ratings
134
AdolescenceRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5
DevsRated ★ 2.5
While You're AwayRated ★ 2.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 2.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0