Movies
Ratings
368
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
TogetherRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.5
AliensRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0