Movies
Ratings
403
Only the BraveRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 1.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 1.0
Knock KnockRated ★ 0.5
BelieverRated ★ 3.5
12 StrongRated ★ 5.0
The Drug KingRated ★ 3.5
The InfiltratorRated ★ 4.0- Do You Like Stephen Chow As Well?Rated ★ 3.0
The Crow's EggRated ★ 3.5
Farming BoysRated ★ 3.5
29+1Rated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 4.0