Titles you rated
Steel RainRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0