Titles you rated
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 3.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 1.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Mr. SocratesRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0