Series
Ratings
21- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5