Titles you rated
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The LoraxRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0