Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.0