Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
V.I.P.Rated ★ 0.5
ArrivalRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
TenetRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.5
The Green RayRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.0
Martin Margiela: In His Own WordsRated ★ 3.0