Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
Charlie CountrymanRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Electric StateRated ★ 2.5
HavocRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.5