Movies
Ratings
207
FriendRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
NoahRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 5.0