Movies
Ratings
246
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
DetachmentRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Shoot 'Em UpRated ★ 2.5