Titles you rated
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0