Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5