Movies
Ratings
302
Princess MononokeRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5