Titles you rated
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.5
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0