Movies
Ratings
473
MiraiRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 4.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.5
Annie HallRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
LegendRated ★ 4.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.5
GORated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
RayRated ★ 4.5
Pumpkin and MayonnaiseRated ★ 4.0
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 3.0
BeatRated ★ 4.0
PushRated ★ 2.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.5