Titles you rated
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0