Movies
Ratings
32
Captain MarvelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
ColorfulRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5